נציג שושלת בוש הגיע לביקור במרכז הרפואי זיו בצפת

נציג שושלת בוש הגיע לביקור במרכז הרפואי זיו בצפת

בוש: אני נדהם ומודה לצוות הרפואי על הפעילות ההומניטרית המתקיימת בבית החולים הזה

נציג שושלת בוש – עו”ד גו’רג’ פרסקוט בוש הגיע ביזמת משרד החוץ, עם פמליית אנשי עסקים מטקסס, לביקור במרכז הרפואי זיו בצפת , לאחר שכבר נפגש אתמול עם נשיא המדינה ראובן ריבלין, ראש הממשלה בנימין נתניהו ונשיא ישראל התשיעי שמעון פרס.

גו’רג’ פ. בוש מלווה בפמליית אנשי עסקים וחברי ועדת קרקעות מטקסס, ערך ישיבה עם אל”מ (במיל) ד”ר סלמאן זרקא ,מנהל המרכז הרפואי זיו, שסיפר לו על בית החולים הצפוני בישראל וכן על שלוש שנות הטיפול ההומניטרי ב-650 פצועי המלחמה מסוריה, כולל נשים וילדים. בוש התרגש מאוד מצילומי הילדים והסיפורים האנושיים והרפואיים שהוצגו בפניו וכן שיבח את מנהל המרכז הרפואי זיו והצוות על הטיפול המסור, שאינו מובן מאליו, בפצועים הסורים, ואף התעניין באופן התארגנות בית החולים לקליטת הסורים, ההיבטים הרפואיים, הכלכליים של הטיפול וכן החזרתם לסוריה. בוש אמר כי הוא נדהם ומודה לצוות הרפואי על הפעילות ההומניטרית המתקיימת במרכז הרפואי זיו.

בוש , אף ערך ביקור במחלקה האורטופדית אצל הפצועים הסורים ,שסיפרו לו על פציעתם והטיפול המסור לו הם זוכים בישראל. פרופ’ אלכסנדר לרנר מנהל המחלקה האורטופדית במרכז הרפואי זיו שליווה את הסיור סיפר לגו’רג’ פ. בוש על הניתוחים המורכבים הדרושים בטיפול בפציעות המלחמה הקשות, על השיקולים שלא לבצע קטיעות גפיים אלא להתעקש על ניתוחים ברמה גבוהה להשארה וטיפול בגפיים הפצועות , והענקת הטיפול הרפואי המקצועי המרבי לפצועים הסורים.

בוש שמח לפגוש מתמחה אמריקאי חדש במחלקה האורטופדית , מבית חולים יוקרתי במיניסוטה ארה”ב, שהגיע להתמחות במרכז הרפואי זיו. בוש אמר כי יש לחזק את הקשר בין צוותי רפואה בארץ וארה”ב.

בסיום הסיור המרגש כתב בוש בספר האורחים של המרכז הרפואי זיו: בשם הנבחרת הטקסנית, אני מבקש להודות לכם על ההזדמנות ללמוד על עבודתכם המופלאה. שלום ולהתראות. גו’רג’ פ. בוש, הועדה לקרקעות טקסאס.

ג’ורג’ פרסקוט בוש, עורך דין בן 38 קיבל מכהן  כנציג הדור השלישי בשושלת , כשנבחר בפריימריז של המפלגה הרפובליקנית למועמדות על תפקיד הממונה על הקרקעות במדינת טקסס.  בוש הוא אחיינו של הנשיא לשעבר ג’ורג’ וו. בוש ובנו של ג’ ב בוש, מושל מדינת פלורידה לשעבר. אמו, מהגרת ממקסיקו, תרמה לא מעט לפופולריות שלו בקרב המהגרים הרבים שחיים במדינה הגובלת במקסיקו. מקפיד להתרחק במהלך מהתדמית הנוקשה של המפלגה הרפובליקנית כנגד מהגרים לא חוקיים כשאת מרבית נאומיו הוא נושא באנגלית ובספרדית.

ראה גם...

אישה ובנה פעוט הובהלו לבית החולים זיו עקב שאיפת עשן התנור

אישה בת 22 ובנה פעוט בן ה-3, תושבי צפת, הובהלו הלילה (חמישי) לבית החולים זיו …