עשרות צוותי תקשורת מרחבי העולם פוקדים לאחרונה את המרכז הבינלאומי לקבלה בצפת, במסגרת הקמפיין העולמי של עירית צפת למיתוגה של צפת כבירת הרוחניות היהודית. מנהל המרכז הבינלאומי לקבלה, הרב איל ריס, אירח את צוותי התקשורת, תוך שהוא

גוברת ההתענינות העולמית בקבלה הצפתית

עשרות צוותי תקשורת מרחבי העולם פוקדים לאחרונה את המרכז הבינלאומי לקבלה בצפת, במסגרת הקמפיין העולמי של עירית צפת למיתוגה של צפת כבירת הרוחניות היהודית. מנהל המרכז הבינלאומי לקבלה, הרב איל ריס, אירח את צוותי התקשורת, תוך שהוא מסביר להם מהי הקבלה, ומה יש בתכנים של הקבלה ופנימיות התורה שמושך התעניינות עולמית כה סוחפת.

עשרות צוותי תקשורת מרחבי העולם פוקדים בימים האחרונים את המרכז הבינלאומי לקבלה בצפת, במסגרת הקמפיין העולמי למיתוגה של צפת כבירת הרוחניות היהודית. מנהל המרכז הבינלאומי לקבלה, הרב איל ריס, אירח את צוותי התקשורת, תוך שהוא מסביר להם מהי הקבלה, ומה יש בתכנים של הקבלה ופנימיות התורה שמושך התעניינות עולמית כה סוחפת.

בשבוע שעבר שודרו כתבות בערוצים רבים בעולם ובישראל על הקבלה בצפת, לעתים עד 10 כתבות ביום אחד (!). בין היתר התפרסמו כתבות אוהדות ב – YNET, NRG, מעריב, ערוץ 1, ערוץ 10, הוט, YES, ערוצי הטיולים, NANA ועוד.

השבוע התקיימה במרכז הבינלאומי לקבלה מסיבת עיתונאים גדולה עבור דסק כתבי חוץ ממדינות רבות בעולם. העתונאים קיבלו תידרוך מהרב איל ריס בנוגע לפעילות התיירותית בנושא הקבלה בצפת, על 7 המצוות של בני נח כחוויה תיירותית בצפת, ועל התפתחותה של צפת כמרכז רוחני מוביל בעולם.

לאחר מסיבת העיתונאים שנמשכה כשעתיים, הופנו הכתבים לסייר בסמטאות צפת, ולבקר באתרים נוספים. בתי הכנסת המוזיאונים וקריית האומנים.

גל נוסף של ביקורי כתבי חוץ צפוי להגיע בימים הקרובים, בעקבות מסע יחסי ציבור ושיווק מסיבי של המרכז הבינלאומי לקבלה, בשתוף עיריית צפת והסוכנות היהודית שמטרתם להביא לצפת תיירות גם ללינה.

ראה גם...

הרב אליהו כובד בהדלקת הנר הראשון בצפת

הרב אליהו פתח ברכה וסיפר בחיות מיוחדת על הרגש הנפלא שהיה לאביו כלפי מבצע חנוכה, …