צעיר בן 21 מצפת, נשוי ואב לילד, נעצר אתמול בחשד כי אנס נערה בת 13 מאיזור חיפה. הבוקר הובא הצעיר לדיון בהארכת מעצר בבית משפט שלום בחיפה.

צעיר בן 21 מצפת, נשוי ואב לילד, נעצר בחשד לאונס

צעיר בן 21 מצפת, נשוי ואב לילד, נעצר אתמול בחשד כי אנס נערה בת 13 מאיזור חיפה. הבוקר הובא הצעיר לדיון בהארכת מעצר בבית משפט שלום בחיפה.

המקרה הובא לידיעתם של חוקרי המשטרה במקרה, כששמועה על כך שתושבת העיר בת 13 נאנסה יום קודם על ידי גבר בוגר ממנה בהרבה, הגיעה לאוזני המשטרה.

לשוטרים לא היה שום מידע על זהות הגבר, וגם לא על זהות הנערה. חוקרים של משטרת חיפה בפיקודה נצ”מ אהובה תומר החלו לחקור את הפרשה, ולאחר מאמץ רב הגיעו לסבתה של הנערה.

החוקרים גוללו בפני הסבתא את החשד שהתעורר אצלם, לפיו נכדתה המתגוררת עמה נאנסה. לדברי אחד החוקרים לסבתא “נפל האסימון והיא התפוצצה מכעס”, והיא נחלצה מיד לסייע למשטרה ליצור קשר עם נכדתה.

 
סירבה למסור את שמו של החשוד

הנערה נלקחה למתן עדות ונחקרה על ידי חוקרת ילדים. בתחילת החקירה היא סירבה לשתף פעולה, אולם מאחר ולחוקרת הילדים לא היה ספק כי הילדה עברה אירוע מסוים, היא נשלחה לבדיקה בה עלה חשד כי נאנסה.

למרות שמידע זה הובא בפני הנערה ונאמר לה במפורש כי אין לחוקרים ספק בעניין, היא סירבה למסור את שמו של החשוד. רק לאחר שהובהר
לה כי קיים חשש שנדבקה באיידס וחובה להכניס את שמו של החשוד למאגר מידע על מנת להסיר חשש זה, היא הסכימה לתת את שמו של החשוד.

במשך קרוב לחודש לא הצליחה המשטרה לאתר את החשוד, והוא נתפס במקרה כאשר נתפס חוצה כביש באור אדום. כאשר נלקחו פרטיו התברר כי הוא מבוקש בשל החשד לאונס. בחקירה הראשונית קשר עצמו החשוד למקרה. 

ראה גם...

דיקן בית הספר למשפטים במכללה האקדמית צפת ימליץ על היועמ”ש הבא לכנסת

דיקני הפקולטות למשפטים בישראל בחרו פה אחד בדיקן בית הספר למשפטים במכללה האקדמית צפת, הפרופ’ …