יהודה בן-עמי, שנעדר מאז יום רביעי, התרחק בלי להודיע דבר - על רקע סכסוך עסקי עם בן משפחה. הוא נמצא לא רחוק ממכוניתו ביער עין זיתים הסמוך לצפת כשהוא בריא ושלם
 

אחרי 6 ימים: הנעדר נמצא ליד צפת

יהודה בן-עמי, שנעדר מאז יום רביעי, התרחק בלי להודיע דבר – על רקע סכסוך עסקי עם בן משפחה. הוא נמצא לא רחוק ממכוניתו ביער עין זיתים הסמוך לצפת כשהוא בריא ושלם
 
סוף טוב ומוזר לפרשת היעדרותו של יהודה בן-עמי מהגליל המערבי: ביער עין זיתים, הסמוך לצפת, התגלה אחר הצהריים (יום ב’) יהודה בן-עמי, בן 53 ממושב לימן, כשהוא בריא ושלם. הוא נעדר מאז יום רביעי בשבוע שעבר. זמן קצר לפני שנמצא, אותר רכבו בקרבת מקום. שהרקע להיעלמותו הוא סכסוך עסקי בינו לבין קרוב משפחה.

הקשר האחרון בין בן-עמי לבני משפחתו היה ביום רביעי בשבוע שעבר, כאשר ביקש מהם להמתין לו עם ארוחת הערב – לאחר שסיים את יום עבודתו בנגריה שבבעלותו, הממוקמת באזור התעשייה של קריית-ביאליק. מאז נערכו אחריו חיפושים באזור הצפון.
 
מפקד תחנת משטרת צפת, רב-פקד רן אופיר סיפר עוד כי מציאתו של בן-עמי התקבלה בהתרגשות רבה על ידי בני משפחתו ומכריו. למעשה הוא התגלה על-ידי כמה חבריו במעבה היער. בן-עמי נראה מבולבל והוא התקשה לדבר. הוא לא ידע להסביר לסובבים אותו מדוע נעלם.

במשטרה ציינו כי מצבו הבריאותי של בן-עמי טוב, למרות הימים הרבים שחלפו מאז נעלם. רק לאחר שנמצא על ידי חבריו הוא שלח לבני משפחתו הודעה שבה כתב “הכל בסדר”.

בן-עמי נשוי ואב לשני ילדים, לא היה לדברי משפחתו נתון לאיומים כלשהם ולכן לא הייתה ברורה להם סיבת היעלמותו. בתו איריס אמרה עם תחילת החיפושים אחריו, כי היא מקווה שאביה יימצא בהקדם. “איש לא יודע מה קרה לו ולא היו סימנים מקדימים להיעלמות”.

ראה גם...

ארבעה ילדים ננעלו בכספת בצפת

כוחות משטרה וצוותי כיבוי והצלה הצליחו לחלץ סמוך לשעה חצות (ראשון) את ארבעת הילדים בני …