הפתעה בצפת מנהלת חדשה גם לחט"ב הממלכתית בצפת.
לאחר חילופי מנהלים בחטיבה העליונה הממלכתית של רשת עמ"ל בצפת ובחטיבה העליונה הדתית של רשת אמי"ת בצפת הוחלט על ביצוע מהלך נוסף ומנוי של המורה ציפי אבני כמנהלת חט"ב.הממלכתית .
במערכת החינוך בצפת הופתעו מהמהלך של ראש העיר ושבחו אותו על כך.

מנהלת חדשה לחט”ב בצפת

הפתעה בצפת מנהלת חדשה גם לחט”ב הממלכתית בצפת.
לאחר חילופי מנהלים בחטיבה העליונה הממלכתית של רשת עמ”ל בצפת ובחטיבה העליונה הדתית של רשת אמי”ת בצפת הוחלט על ביצוע מהלך נוסף ומנוי של המורה ציפי אבני כמנהלת חט”ב.הממלכתית .
במערכת החינוך בצפת הופתעו מהמהלך של ראש העיר ושבחו אותו על כך.

ראש העיר המכהן כיו”ר אגף החינוך מברך על המנוי ואומר כי “המהפך במערכת החינוך בצפת רק בראשיתו, אנחנו נבחן את השנויים שנעשו עד כה והם רבים נקבל תגובות מהציבור ונמשיך להוביל שנויים  על פי הצורך”.

 נודע כי ובוועדת המכרזים היה קרב צמוד אולם אחד הפרמטרים שקבעו מי יזכה במנוי היה תושבת צפת. “המהלך” אומר שוחט “נעשה בשיתוף פעולה עם המנהל החדש עופר זעפרני, החלטנו להוביל את הבחירה של ציפי אבני מועמדת ראויה, תושבת צפת שמעורבת בחנוך בעיר שנים רבות ויש לה את כול היכולות להוביל מהפך ולקדם את בית הספר” הדגיש שוחט.

אחת המשימות הדחופות שהוטלו על המנהלת החדשה הוא החזרת האימון של ההורים בבית הספר, מסתבר שמשפחות רבות בצפת העדיפו בשנים האחרונות לרשום את ילדיהן בבית הספר בקיבוצים ואפילו בחצור השכנה. עכשיו יעשה מאמץ לעצור את התופעה לעבור משפחה ומשפחה ולשכנעם כי בית הספר עם ההנהלה החדשה ראוי לאמון מחודש.
“הצבנו יעד להפוך את בית הספר למוביל בגליל, שימשוך אליו תלמידים טובים מכול האזור ויטפח בילדי צפת מנהיגות מקצועיות ודרך ארץ” אומר שוחט.

ראה גם...

עוז לתמורה: כך זה נראה בצפת