שוקי אוחנה בהרמת כוסית: “ישנה חשיבות רבה במתן הטבת מס לתושבי צפת”

תושבים רבים ובכירים מהליכוד השתתפו בהרמת הכוסית לשנה החדשה. ביום שני האחרון ערך יו”ר הליכוד בצפת חבר מועצת העיר שוקי אוחנה הרמת כוסית לכבוד השנה החדשה במלון מרכזי בצפת.


טקס הרמת הכוסית לשנה החדשה של שוקי אוחנה עם סגן שר המדע איוב קרא, ח”כ ציון פיניאן, ראש עיריית קרית שמונה לשעבר סמי מלול ואורחים נוספים

חברי כנסת, תושבים רבים ונציגי פורום הליכוד מכל הארץ הגיעו להרמת כוסית שערך יו”ר הליכוד לכבוד השנה החדשה. סגן השר לפיתוח הגליל והנגב ח”כ איוב קרא ציין את פועלו של שוקי בתחומים רבים לקידום העיר ובמיוחד בנושא: הקמת בית ספר לרפואה בצפת.ח”כ מירי רגב שיבחה את שוקי על התמדתו ורצונו העז לקדם כל נושא הקשור לעיר צפת.בין היתר ציינה רגב את פועלה בנושאים חברתיים שמקדמים את האוכלוסייה החלשה בארץ.ח”כ ציון פיניאן שהינו נציג הצפון בכנסת ציין שהוא פועל בשיתוף פעולה עם שוקי לקידום הצפון בכלל וצפת ובעיותיה בפרט.

חבר המועצה אוחנה בירך את הנוכחים על הגעתם וציין את פעילותו למען העיר ברמה הארצית וברמה המקומית. “ישנה חשיבות רבה בניתנת הטבות מס לתושבי העיר, דבר שיעודד תושבים להישאר בעיר וימנע את ההגירה השלילית מהעיר” ופנה לשרים הרלוונטיים בנושא.


שוקי אוחנה וח”כ מירי רגב

כמו כן ציין אוחנה את פועלו למען הספורט בעיר ועל כך,ששרת הספורט ח”כ לימור לבנת הבטיחה תקציב בהקמת מגרש משולב.בדבריו ציין אוחנה את פעילותו במועצת העיר למען התושבים בכל הקשור לניסיון שלו למנוע את העלאת המיסים שראש העיר החליט על כך.נושא בעיית צריכת מים משותפת מול תאגיד המים “פלג הגליל”,הצעות לסדר בנושא פטור בשנה הראשונה לנישואים לזוגות צעירים,בקשה לפטור את הסוחרים מתשלום ארנונה בזמן השיפוצים,מעורבותו ודרישתו להוריד את העלאת הסכום החנייה לסטודנטים וכן מעורבותו בנושא מניעת סגירת בית אבות והתעקשותו שלא יפריטו את בית אבות דבר שגרם לפיטורי עובדים ואכן זה מה שקורה היום. השאיפה בסיום דבריו של אוחנה שהשנה הבאה אלינו לטובה תהיה טובה מקודמתה ושהעיר צפת תזכה לימים טובים יותר.

ראה גם...

רשות המסים פשטה על צימרים באזור צפת

רשות המסים ממשיכה במבצע ביקורת על בעלי צימרים. בסוף השבוע האחרון ביקרה הרשות ב-117 צימרים …