בנמין בן אליעזר התכבד יחד עם ראש עירית צפת אילן שוחט לגזור את הסרט

שר התמ”ת בן אליעזר חנך מפעל בצפת

משחטת עופות משוכללת נחנכה ביום שלישי באזור התעשייה החדש של צפת. במשחטה נקלטו עד כה 70 עובדים. ובעתיד יקלטו נוספים.
בנמין בן אליעזר התכבד יחד עם ראש עירית צפת אילן שוחט לגזור את הסרטשר התמ”ת בנמין בן אליעזר התכבד יחד עם ראש עירית צפת אילן שוחט לגזור את הסרט, לקבוע מזוזות וברך בהתרגשות את המשקעים, שלמרות המצב הכלכלי לא נסוגו מהחלטה להקים מפעל בצפת.

השר אמר מדובר במפעל ראשון שנחנך בצפת בעשרים השנים האחרונות. המפעל האחרון שהוקם בצפת הוא מפעל השוקולד “ורד הגליל” מאז רק נסגרו בצפת מפעלים ועסקים והיום אולי מתחילה התפנית להחזיר לצפת את מעמדה כעיר מרכזית.

השר שיבח את ראש העיר אילן שוחט, את מנהלי המפעל רון ארצי ומוטי עזרה והבטיח להם המשך סיוע במידה ויוחלט על הרחבת המפעל והקמת מפעלים נוספים. “החלטתי להילחם באבטלה בכול כוחי וכול מי שיבקש להקים מפעל שיעסיק עובדים יזכה לסיוע ולווי שלנו ושל מרכז ההשקעות.”אמר.

קודם להגעתו למפעל נפגש השר בלשכת התעסוקה עם ראש העיר צפת אילן שוחט לדון בשורה של נושאים שצפת זקוקה בהם לסיוע. השר אמר בפגישה כי יש לו רגש מיוחד לצפת מאז שרותו הצבאי בגזרת לבנון “היינו באים לצפת בערבים הייתה עיר תוססת צעירה שמחה יש להצעיד אותה חזרה למצב זה ואני מאמין כי ראש עיר צעיר יצליח לעשות זאת”

בפגישה הבטיח השר סיוע מיוחד לשילוב חרדים במעגל העבודה. השר המליץ על הפיכת אזור התעשייה של צפת גם לאזור מסחרי תחום שגם הוא יכול להביא פרנסה לעיר “אנחנו נספק לכם כלים נסייע בכול מה שצריך דלתי פתוחה לכול יוזמה” אמר השר לראש .

ראה גם...

יו”ר קבוצת היי-סיין מקפיד לבשל שעה בשבוע

דניאל חורי: לא הייתי מחליף יום אחד בצפת בפאר הכי גדול של תל אביב; מבשל …