חסדי לב

חסדי לב עוזרים לצפת לצאת מהמסכנות

חסדי לבעמותת “חסדי לב” בצפת ממשיכה לפתוח דרך חדשה להצלחה למשפחות, נזקקות שלא גומרות את החודש. בימים אלו הפיצו את הגליון השני של “לדעת לחיות נכון”.
 
בואו לקרוא כיצד מנהלים מפעל כמו העולם? איך לוקחים את החיים בידיים? ,   מה עושים כשהמשכנתא חונקת אותנו?, והאם המיקרוגל יכול לייצר כסף?  ולסיום “עשרה צעדים להצלחה”.
 
“שווה ללמוד” ראש עירית צפת אילן שוחט מעודד מאוד את פעילות העמותה לדבריו חנוך נכון של משפחות יכול לסייע להן לצאת מהמסכנות ולנהל חיי רווחה. ראש העיר אודה למרכז הצעירים בצפת ולעמותת “ידיד” השותפים לפעילות שכבר יש מאחוריה קבלות.
עמותת חסדי לב פעולת כ-7 שנים במטרה לחזק את החוסן הכלכלי של תושבי צפת וישובי מרום הגליל.
העמותה מפעילה 5 פרויקטים לקידום מטרותיה על מנת להביא את צפת והאזור למצב טוב יותר.

גולת הכותרת של הפעילות של העמותה בשנה האחרונה הינו פרויקט ‘גם אני יכול’. במסגרת הפרויקט עוסקים בשיקום משפחות והעצמתם וכן העצמת כלל האוכלוסייה. מאז התחיל לפעול הפרויקט עשרות משפחות נכנסו לתהליך שיקום ארוך וחלקם כבר השתלבו בעולם התעסוקה ואינם תלויים יותר בחסדם של אחרים. עמותת “חסדי  לב” פעולים ללא ליאות על מנת לשפר ולייעל את העבודה שלנו מול המשפחות.

בנוסף לכך 62 משפחות עברו בחצי שנה האחרונה סדנאות בניהול תקציב משפחתי. מניתוח המשובים בקרב המשפחות עולה נתון חד משמעי של שינוי תפוס התנהגות בנושא צרכנות נבונה, דבר אשר משפיע ישירות על תזרים ההוצאות. מנכ”ל חסדי לייב זלמן ביסריצקי מאמין כי עבודה רצופה עם משפחות לתכנון נכון של משק הבית תוציא רבים ממעגל העוני.

 
זה עתה יצא לאור הגיליון ה-2 של לדעת לחיות נכון. העיתון הופץ ב-10,000 העתקים בכל בתי האב בצפת והאזור והתגובות  מעולות, כאשר אלפי משפחות מקבלים כלים להעצמה והעשרה בעיתון איכותי בכמות ובאיכות.

לאתר עמותת חסדי לב

 
 
 
 

ראה גם...

יו”ר קבוצת היי-סיין מקפיד לבשל שעה בשבוע

דניאל חורי: לא הייתי מחליף יום אחד בצפת בפאר הכי גדול של תל אביב; מבשל …